הובלות בעגלה-טנדר

צריכים להעביר דירת חדר? קניתם רהיט חדש שאתה מעוניינים להעביר לביתכם?

לא כל הובלה כוללת בתוכה העברה של תכולת בית שלמה וחלק מן ההובלות מיועדות רק להעברת פריט בודד.

לא צריך יותר להפוך עולמות ולחפש את החבר מהמילואים שלאחיו יש טנדר… בדיוק בשביל זה ניתן היום שירות להובלות קטנות! בשרות הובלות קטנות ניתן להעזר להעברת סלונים, מקררים, מיטות או כל רהיט אחר שלא ניתן או לא מומלץ להעמיס על רכב פרטי וכן פריטים רגישים כמו פסנתרים או כספות.

אצל שלמה מזרחי – הובלות קטנות בטנדר או בעגלה בחיפה, תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם מחפשים ובדיוק במחיר שאתם מחפשים! פנו עוד היום לשלמה לצורך קבלת הצעת מחיר להובלה שלכם.

מעוניינים להוביל מקרר בטנדר?

מקרר הוא אחד מפריטי תכולת הבית הכבדים ביותר. מדובר באחד מהפריטים הבודדים שלא ניתן להובילו בשום דרך באופן עצמאי בעזרת רכב פרטי.
בנוסף לכך, מדובר בפריט רגיש ועדין שאת הובלתו צריך לעשות בצורה מקצועית ומיומנת כדי לא לפגוע ברכיביו האלקטרוניים.

חשיבות זמינות ההובלה

כמובן שחשובה גם זמינות ההובלה כשמדובר במכשיר חשמלי כה משמעותי שנעשה בו שימוש יום-יומי, אף אחד לא רוצה לחכות זמן רב עד להגעתו.

אם אתם מתכננים לרכוש מקרר חדש או להעביר את המקרר שלכם לדירה אחרת, פנו לשלמה מזרחי – הובלות מקררים, שיעבירו עבורכם את המקרר באמצעות טנדר, במהירות, ביעילות ובמחיר הוגן.

פנו עוד היום לשלמה הובלות לצורך קבלת הצעת מחיר להובלה שלכם.

להובית סלון בטנדר או עגלה

1…2….3… אולי 1+2+3? רכשתם סלון חדש? “ירשתם” סלון מחברים או בני משפחה? כל שנותר הוא להעביר את הספה, הכורסאות והשולחן אליכם לדירה. חשוב לזכור כי העברת סלון היא משימה לא פשוטה שלביצועה נדרש רכב גדול יחסית משום שסלון אינו נכנס ברכב סטנדרטי.

להוביל את חלקי הסלון בעגלה – לא דבר פשוט

בחירת חברת הובלות להעברת הסלון שלכם היא בחירה חשובה וכדאי שתבחרו בחברה בעלת ניסיון והמלצות בתחום העברת הסלונים אשר עובדיה יוכלו, במידת הצורך, לפרק חלקים מן הרהיטים ולהרכיבם חזרה כדי לשמור על צורתם ולמנוע פגיעות, שריטות ומכות שעלולות להגרם מההובלה.

חשוב לזכור שמדובר בפרטי ריהוט גדולים יחסים שלא תמיד נכנסים בצורה “חלקה” דרך הדלת וחברת הובלות המנוסה בהעברת סלונים תוכל למצוא לכך פתרונות יצירתיים בזמן אמת.

מלאו את פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם