טיפים סיום ההובלה

אחת הסוגיות המתעוררות במהלך הובלה הנעשית בידי מוביל מקצועי היא גובה הטיפ אותו נהוג להשאיר לצוות המובילים, אם בסיום הישיבה במסעדה אנו מורגלים להשאיר בין עשרה לעשרים אחוז מגובה החשבון טיפ, הרי שבהובלות אין אחוז מקובל המוסכם על הכול.
דילמה נוספת נוגעת לארוחת הבוקר, הצהריים ולעיתים גם הערב של צוות המובילים, האם עלינו לספק להם את הארוחות? האם עלינו לספק להם מים קרים, קפה וכיבוד קל?

התשובות לשאלות שנשאלו הן אינן טריוויאליות והן תלויות בגורמים רבים. ככלל מומלץ להשאיר את אריזת מתקן המים, הקפה והסוכר לסוף כך שתוכלו להציע לצוות המובילים שתיה במהלך עבודתם. בנוגע לטיפ, מומלץ לחכות עד לסיום העבודה ואז לתת את הכסף למובילים, השתדלו לתת לכל מוביל את הטיפ בצורה אישית כך תבטיחו שכולם יהיו מרוצים.
כאשר מלאכת ההובלה נמשכת שעות ארוכות מומלץ להתייעץ עם צוות המובילים ולהבין מה הנוהל לפיו הם פועלים בעניין הארוחות, פעמים רבות ההוצאה הכספית הקטנה הכרוכה בארוחת צהריים תבטיח שתמשיכו לקבל את השירות הטוב שקיבלתם עד עכשיו.

אם בחרתם בחברת שלמה מזרחי הובלות לא תצטרכו להתחבט בשאלות אלו, צוות המובילים המקצועי מגיע ארוך ומוכן למלאכת ההובלה, בין אם תבחרו לפנק את המובילים בארוחה, בכיבוד או בטיפ לעולם לא תשמעו אותם מתלוננים או מחמיצים פנים, צוות המובילים של חברת שלמה מזרחי הוא מקצועי ואמין, צוות המגיע לעשות את עבודתו על הצד הטוב ביותר ללא קשר לתנאים מסביב.

 טיפים בזמן הובלה

הובלה מוצלחת היא הובלה שבמהלכה הגיעה כל הציוד המובל ליעדו בשלום במסגרת לוחות הזמנים שנקבעו, פעמים רבות בגלל אי היערכות מוקדמת נכונה מתגלים במהלך ההובלה קשיים שונים, קשיים מהם היה ניתן להימנע בקלות, בכדי להעלות את הסיכויים שההעברה המתבצעת אכן תהיה מוצלחת מומלץ לפעול לפי ההנחיות המפורטת מטה.

הטעות הראשונה אותה עושים מרבית האנשים היא לתכנן את ההובלה מהיום למחר, בהובלה אשר מתוכנת בלחץ ייתכנו בעיות רבות שמפאת חוסר הזמן שהקצבנו לעצמנו לא נוכל לדעת עליהן. הטיפ הראשון הוא התחילו להיערך להובלה לפחות שבועיים לפני תאריך ההעברה בו אתם מעוניינים, ההיערכות חייבת לכלול פירוט מדויק של תכולת הבית ואפילו פירוט מידותיהם של פריטים גדולים במיוחד, הפירוט יוכל לעזור לחברת הובלה לתכנן את מלאכת העבודה ולבחור את כלי הרכב המתאים ביותר להובלה זו. חשוב מאוד לציין בפני חברת ההובלה האם בין החפצים נמצא פריט עתיק כלשהוא הדורש הובלה מיוחדת או טיפול מיוחד. ביום ההעברה מומלץ לפנות מכשולים העלולים להפריע לצוות המובילים, בפרט אם קיים חדר מדרגות. טיפ נוסף שיסייע לכם בארגון המהיר של הפריטים הוא לרשום על כל ארגז לאיזה חדר בדירה החדשה הוא מיועד.
נסו לקבל המלצות מבני משפחה וחברים שהתנסו לאחרונה בהובלת ציוד, הם יוכלו לשתף אתכם בניסיונם ולתרום לכך שההובלה אותה אתם עתידים לבצע תעבור בצורה חלקה.

חברת שלמה מזרחי מתמחה בביצוע כל סוגי ההובלות, צוות המובילים המקצועי עומד לרשותכם בכל שאלה או בעיה עמה אתם מתמודדים, צוות המובילים יעזור לכם לתכנן את צעדיכם כך שההובלה תתבצע בצורה חלקה וללא שום בעיות.

עצות להובלה חכמה בחיפה והסביבה

משפחות רבות המבקשות להעביר את תכולת דירתן ליעד חדש מגלות שמדובר במשימה מאתגרת הדורשת משאבים רבים, עזיבת הדירה הישנה ומעבר לדירה חדשה כרוכה בביצוע פעולות לוגיסטיות מורכבות כגון התנתקות מספקי התקשורת השונים, שינוי הכתובת במרשם התושבים, שיפוץ הדירה החדשה ולבסוף אריזה, שינוע ופריקה של כל תכולת חפציכם בדירה החדשה.
כיום מעדיפים רבים לחסוך להקל על עצמם את טרדת המעבר באמצעות שכירת שירותיה של חברת הובלות, חברת ההובלות תדאג לבצע את כל הפעולות הנדרשות בכדי להפוך את המעבר לקל ומהיר ככל האפשר.
אחד האתגרים הגדולים ביותר במעבר הדירה הוא אריזת תכולתה והובלתו אל יעדו החדש, בכדי להקל על פעולה זו ניתן להיעזר בטיפים הבאים:

  • 1. את תהליך האריזה מומלץ להתחיל מספר שבועות לפני תאריך ההעברה המתוכנן, בחלון הזמן המוצע ניתן לתכנן היטב את תהליך המעבר, לסיים ולבצע את כל הסידורים הבירוקרטיים ולהבטיח שלא תשכחו שום פרט בתהליך. תכנון הנעשה בלחץ לרוב לא יהיה יעיל ואפקטיבי.
  • 2. איכות האריזה היא כאיכות הארגז בו היא מתבצעת, שימוש בארגזים העשויים מחומרים עמידים, בעלי מידות שונות יבטיח שתכולת הדירה תגיע בשלום ליעדה.
  • 3. מומלץ להתחיל את תהליך האריזה עם פריטים שאינם בשימוש שוטף או פריטים גדולים במיוחד הדורשים זמן אריזה ארוך.
  • 4. סימון האריזות יכול להקל מאוד בתהליך הפריקה של תכולת הדירה, מומלץ לסמן ארגזים המכילים ציוד כבד, ציוד שביר, ציוד דליק ועוד.
  • 5. בגמר האריזה מומלץ למפות את סך הארגזים שהתקבל, רשימה מסודרת תבטיח פריקה מסודרת של תכולת הדירה.
  • 6. וודאו בגמר הפינוי שאכן לא נשכח שום דבר בדירה.

חברת שלמה מזרחי הובלות מספקת ללקוחותיה פתרונות מעבר הכוללים תמיכה בכל אחד משלבי המעבר, צוות המובילים עומד לשירותכם לכל משימה לה תזדקקו במהלך המעבר. חברת שלמה מזרחי הובלות תלווה אתכם החל מייעוץ מקדים, דרך אריזת התכולה ועד סיום השינוע והפריקה המוצלחת של תכולת הדירה. החברה מתחייבת להעביר במקצועיות ובמהירות כל פריט אל יעדו.
התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם מעבר דירה חלק וקל.

מה הציוד הנדרש להובלה

תחום הובלות זוכה לעדנה מחודשת בשנים האחרונות כאשר יותר ויותר מובילים מתחרים על כיסנו, התחרות העזה בשילוב התפתחות אמצעי הובלה שבהם נעשה שימוש הפכו את משימת בחירת המוביל המתאים למורכבת. מספר הפרמטרים שלפיהן אנו מגדירים את השירות בעונה על ציפיותינו הם רבים כך שכל חברה מנסה למצוא את הדרך לאספקת שירות מצוין.

חברת שלמה מזרחי הובלות מתמחה בשירותי הובלה, החברה מציעה ללקוחותיה חבילות הובלה מקיפות המקלות רבות על תהליך ההעברה, החברה מספקת את כל הציוד הנדרש לאריזה, ציוד כגון ארגזים, סרטי דבק, שקיות ועוד.
חברת שלמה מזרחי הובלות מציעה שירותי העברת דירות ומשרדים, הובלה באמצעות מנוף, פירוק והרכבה של רהיטים ופריטים גדולים, הובלת ציוד כבד וכל הובלה נדרשת אחרת. התקשרו עוד היום לחברת שלמה מזרחי והבטיחו שחפציכם הפרטיים יהיו בידי המוביל המוביל.